Prins Philippos is dit weekend getrouwd
Surprise! Een pandemiebruiloft voor de Griekse prins.
De Griekse prins Philippos is afgelopen weekend in het Zwitserse Sankt Moritz in het huwelijksbootje gestapt met de Zwitserse Nina Flohr. De jongste zoon van ex-koning Constantine en zijn vrouw Anne-Marie van Griekenland verloofde zich in september, en kon duidelijk niet langer wachten.
Het was een zeer intiem huwelijk volgens verschillende bronnen. De vaders van de bruid en bruidegom waren aanwezig als getuigen, en na de ceremonie werd met de naaste familie bescheiden feestgevierd in het luxe Zwitserse skioord. Het kerkelijk huwelijk volgt later, is nu het verhaal.
Het koppel woont al een tijdje samen in Londen en New York, en is met hun jawoord Philippos zus Theodora voor: zij zou dit jaar óók in het huwelijk treden, maar zag haar grote dag door de pandemie in het water vallen.
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
WA, Máxima en Amalia: op sportief op Aruba
Net zo'n prachtig rood powerpak als prinses Catherine? Check!
Beatrix 85: tien prachtige portretten van door de jaren heen
Nouveau’s Anita over de powerpakken van Beatrix & Amalia
Happy 85 prinses Beatrix: Nederland heeft eindelijk een driegeneratieportret!
De Tour d'Orange stoomt door naar San Nicolas
Aruba: Oranjes samen rood-wit-blauw
Zweedse koning over het geheim van een goed huwelijk: 'Gescheiden badkamers'
Beatrix 85: geen groot feest, wel naar Jumping
Máxima's Caribische oorbellen zijn nu te pre-orderen