Jacquemus laat Provence schitteren met Swarovski
'Een nieuwe dimensie in vakmanschap.'
Voor de 10de verjaardag van zijn label is ontwerper Simon Porte Jacquemus (die van de gigantische hoeden en malle minitasjes) een samenwerking aangegaan met Swarovski, die de sieraden opleverde bij zijn Le Coupe de Soleil collectie voor S/S2020.
"Ik hou van Provence, ik wil het er alleen maar zonniger maken," zegt Jacquemus. "Kristallen helpen daarbij, want ze vangen het licht zo mooi en kunnen als druppels op de huid liggen, alsof je net uit zee komt. Swarovski is een label met een lange geschiedenis die al ervaring hebben door samenwerkingen met Alexander McQueen en Dior. Voor ons is het de eerste keer dat we met kristallen werken, ik vind het een nieuwe dimensie in vakmanschap."
Foto's (c) Jacquemus
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Je eigen Engelse kasteeltje kopen? Het kan al vanaf 4 miljoen!
Het is even schrikken: wat kost een designer handtas nu echt?
Het vakantiehuis van de Kennedy's aan de Rivièra staat te koop!
Giorgio Armani heeft een jacht ontworpen (en ja, het is greige!)
Mark Wahlberg verkoopt zijn chateau... voor 32 miljoen onder de vraagprijs
5 x oogverblindende bling tijdens de Bafta's
Superdeluxe en duurzaam: hoe werkt Vestiaire Collective?
Van liefdesboom tot miljoenenketting, zó viert Hollywood Valentijnsdag
Binnenkijken bij Jennifer Lopez, de prinses van Bel Air
Lekker luxe: sneakers op stand (met zilveren schoenborstel!)