Doorgaans malen wij er niet veel om, maar bij mooie evenementen als de Olympische Spelen gaan we er toch écht voor zitten. En wel met een onvervalst staaltje chauvinisme. Om deze tijden zitten wij voor de buis:

Dit zijn de Nederlandse tijden, de meeste wedstrijden worden uitgezonden op NPO1.

More content below the advertising

Donderdag 15 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
02:00 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 
02:30 - Kunstschaatsen Korte kür paren 
03:00 - Alpine skiën Super G mannen 
04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
04:00 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 
04:15 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 
06:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
07:30 - Langlaufen 10 km klassiek vrouwen 
08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
08:30 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 
12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
12:00 - Schaatsen 10.000 meter mannen met Jorrit Bergsma, Sven Kramer
12:00 - Biatlon 20 km mannen 
12:00 - Freestyle skiën Aerials vrouwen 
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
13:30 - Rodelen Estafette 

Vrijdag 16 februari 

01:30 - Skeleton Run 3 en 4 mannen 
02:00 - Kunstschaatsen Korte kür mannen 
02:00 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 
04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
04:15 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 
07:00 - Langlaufen 15 km klassiek mannen 
08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
12:00 - Schaatsen 5000 meter vrouwen met Annouk van der Weijden, Esmee Visser
12:00 - Freestyle skiën Aerials vrouwen 
12:20 - Skeleton Run 1 en 2 vrouwen met Kimberley Bos
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
13:30 - Schansspringen Grote schans mannen 

Zaterdag 17 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
02:00 - Kunstschaatsen Vrije kür mannen 
02:00 - Freestyle skiën Slopestyle vrouwen 
03:00 - Alpine skiën Super G vrouwen 
04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
04:00 - IJshockey Kwartfinale vrouwen 
05:00 -Freestyle skiën Slopestyle vrouwen 
06:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
08:30 - IJshockey Kwartfinale vrouwen 
10:30 - Langlaufen 4×5 km estafette vrouwen 
11:00 - Shorttrack 1000 meter mannen met Daan Breeuwsma, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat als ze zich geplaatst hebben
11:00 - Shorttrack 1500 meter vrouwen met Jorien ter Mors, Suzanne Schulting als ze zich geplaatst hebben

12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
12:00 - Freestyle skiën Aerials mannen 
12:15 - Biatlon 12,5 km massastart vrouwen 
12:20 - Skeleton Run 3 en 4 vrouwen met Kimberley Bos als ze zich geplaatst heeft
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
13:30 - Schansspringen Grote schans mannen 

Zondag 18 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
02:00 - Freestyle skiën Slopestyle mannen 
02:15 - Alpine skiën Run 1 reuzenslalom mannen 
04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
04:00 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 
05:15 - Freestyle skiën Slopestyle mannen 
05:45 - Alpine skiën Run 2 reuzenslalom mannen 
06:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
07:15 - Langlaufen 4×10 km estafette mannen 
08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
08:30 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 
12:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging mannen met Sven Kramer, Koen Verweij, Jan Blokhuijsen
12:00 - Schaatsen 500 meter vrouwen met Marrit Leenstra, Jorien ter Mors, Anice Das

12:00 - Freestyle skiën Aerials mannen 
12:05 - Bobsleeën Run 1 en 2 tweemansbob mannen 
12:15 - Biatlon 15 km massastart mannen 
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 
13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 

Maandag 19 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
01:30 - Snowboarden Big air vrouwen met Cheryl Maas
02:00 - Kunstschaatsen Korte kür ijsdansen 
02:00 - Freestyle skiën Halfpipe vrouwen 
06:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
08:30 - IJshockey Halve finale vrouwen 
12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
12:00 - Schaatsen 500 meter mannen met Ronald Mulder, Jan Smeekens, Kai Verbij
12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging vrouwen met Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst

12:15 - Bobsleeën Run 3 en 4 tweemansbob vrouwen 
13:00 - IJshockey Halve finale vrouwen 
13:30 - Schansspringen Team mannen 

Dinsdag 20 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
02:00 - Kunstschaatsen Vrije kür ijsdansen 
02:30 - Freestyle skiën Halfpipe vrouwen 
04:00 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 
04:00 - IJshockey Klassificatie wedstrijd vrouwen 
05:00 - Freestyle skiën Halfpipe mannen 
06:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
08:30 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 
08:30 - IJshockey Klassificatie wedstrijd vrouwen 
11:00 - Shorttrack 500 meter mannen met Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt
11:00 - Shorttrack 1000 meter vrouwen met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting
11:00 - Shorttrack 3000m aflossing vrouwen met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Jorien ter Mors, Suzanne Schulting, Rianne de Vries als ze zich geplaatst hebben.

11:00 - Noordse combinatie Springen grote schans 
12:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
12:15 - Biatlon 4x6/7,5 km estafette gemengd 
12:50 - Bobsleeën Run 1 en 2 tweemansbob vrouwen 
13:00 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 
13:00 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 
13:45 - Noordse combinatie 10km langlaufen 

Woensdag 21 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
01:30 - Snowboarden Big air mannen met Niek van der Velden
02:00 - Kunstschaatsen Korte kür vrouwen 
03:30 - Freestyle skiën Skicross mannen 
05:15 - Freestyle skiën Skicross mannen 
06;00 - Curling Groepswedstrijd mannen 
08:30 - IJshockey Kwartfinale mannen 
09:00 - Langlaufen Teamsprint mannen 
09:00 - Langlaufen Teamsprint vrouwen 
11:00 - Alpine skiën Afdaling vrouwen 
11:00 - Langlaufen Teamsprint mannen 
11:00 - Langlaufen Teamsprint vrouwen 
12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 
12:00 - IJshockey Kwartfinale mannen 
12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging mannen met Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Koen Verweij als ze zich plaatsen
12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging vrouwen met Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst als ze zich plaatsen

12:40 - Bobsleeën Run 3 en 4 tweemansbob vrouwen 
13:00 - IJshockey Kwartfinale mannen 
13:00 - IJshockey Kwartfinale mannen 

Donderdag 22 februari

01:00 - Curling Tie-breaker mannen 
01:00 - Curling Tie-breaker vrouwen 
02:15 - Alpine skiën Run 1 slalom mannen 
04:00 -Snowboarden parallelreuzenslalom mannen 
04:00 - Snowboarden parallelreuzenslalom vrouwen met Michelle Dekker
05:30 - Alpine skiën Run 2 slalom mannen 
08:30 - IJshockey Bronzen finale vrouwen 
08:30 - Noordse combinatie Springen grote schans team 
11:00 - Shorttrack 500 meter mannen Met EDaan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt als ze zich plaatsen.
11:00 - Shorttrack 5000m aflossing mannen met Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Dennis Visser als ze zich plaatsen.
11:00 - Shorttrack 1000 meter vrouwen met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting als ze zich plaatsen

11:20 - Noordse combinatie 4x5km langlaufen team 
11:30 - Freestyle skiën Halfpipe mannen 
12:00 - Curling Halve finales mannen 
12:15 - Biatlon 4×6 km estafette vrouwen 
13:00 - IJshockey Finale vrouwen 

Vrijdag 23 februari

01:00 - Curling Halve finales vrouwen 
02:00 - Kunstschaatsen Vrije kür vrouwen 
02:00 - Snowboarden Big air vrouwen met Cheryl Maas als ze zich plaatst
03:00 - Alpine skiën Afdaling combinatie vrouwen 
03:30 - Freestyle skiën Skicross vrouwen 
05:15 - Freestyle skiën Skicross vrouwen 
06:00 - Alpine skiën Slalomcombinatie vrouwen 
08:30 - IJshockey Halve finales mannen 
11:00 - Schaatsen 1000 meter mannen met Kjeld Nuis, Kai Verbij, Koen Verweij
12;00 - Curling Bronzen finale mannen 
12:15 - Biatlon 4×7,5 km estafette mannen 
13:00 - IJshockey Halve finales mannen 

Zaterdag 24 februari

01:00 - Curling Finale mannen 
01:30 - Bobsleeën Run 1 en 2 viermansbob mannen 
02:00 - Snowboarden Big air mannen met Niek van der Velden als hij zich plaatst
03:00 - Alpine skiën Team event 
04:00 - Snowboarden Parallelreuzenslalom mannen 
04:00 - Snowboarden Parallelreuzenslalom vrouwen met  Michelle Dekker als ze zich plaatst
05:30 - Langlaufen 50 km vrije stijl mannen 
12:00 - Curling Bronzen finale vrouwen 
12:00 - Schaatsen Mass start mannen met Sven Kramer, Koen Verweij
12:00 - Schaatsen Mass start vrouwen met Irene Schouten, Annouk van der Weijden

13:00 - IJshockey Bronzen finale mannen 

Zondag 25 februari

01:00 - Curling Vrouwen 
01:30 - Kunstschaatsen Gala 
01:30 - Bobsleeën Run 3 en 4 viermansbob mannen 
07:00 - IJshockey Mannen 
07:15 - Langlaufen 30 km vrije stijl vrouwen 
13:00 - Sluitingsceremonie