VIDEO: Jonge Meghan vecht voor vrouwenrechten
Ze kan nu ze bij de royal family hoort flink verschil maken in de wereld. Maar dat is niets nieuws voor Meghan Markle, blijkt uit een video uit 1993.
De mooie actrice staat bekend om haar werk voor goede doelen, en dat zat er blijkbaar al jong in. Op 11-jarige leeftijd kwam Meghan in het landelijke nieuws met haar actie tegen de grote multinational Procter & Gamble.
Had Meghan, hier op haar 15e tijdens een vakantie naar Londen, zich ooit in kunnen denken dat ze deel van de royal family zou uitmaken?
Meghan zag een tv-reclame voor afwasmiddel waar volgens de slogan ‘women all over America’ de vaat mee schoonmaakten. Dat vond ze niet kunnen, dus schreef ze een brief aan de grote baas. Kon dat niet ‘people all over America’ worden?
Het antwoord bleek ja: de reclamecampagne werd veranderd naar aanleiding van Meghans brief, en ze kreeg zelfs een cameraploeg van jongerennieuwsprogramma Nick News over de vloer in haar klas. De video zie je hieronder.
Wat anderen nu lezen
Filip en Mathilde in Zuid-Afrika: diplomatiek koorddansen
Máxima's Pinterest-account: zou ze prinses Mary gepind hebben?
De achilleshiel van de koning: 'Hij maakt zijn eigen regels, daar zijn Nederlanders niet van gediend'
Dior deelt prachtige foto's van de trouwjurk van prinses Iman
Máxima: strak in het powerpak in Marokko
Máxima: Rabat, een souk en een opvallende look
Zien: The Crown filmt de ontmoeting van Will en Kate
Máxima ‘Transaviaat’ naar Casablanca
Hollandse 100: hoe lief zijn Margriet en Pieter!
Prinses Catherine deelt nooit eerder geziene foto's van haar gezin