Máxima en Amalia nemen chic afscheid van Curaçao
De eerste avondjurken van het bezoek zijn gespot!
Het moest er een keer van komen, tijdens de twee weken durende Tour d'Orange door de Cariben: een avondjurk.
Koning Willem-Alexander had zowaar weer een jasje gevonden. Koningin Máxima droeg een Natan die onmiddellijk associaties opwekt aan een kapperspaal. En Amalia was lovely en hip in Essentiel Antwerp.
Ter afsluiting van het bezoek aan het eiland vond een ‘Tumba Muziekconcert’ plaats met carnavalsoptredens op het Brionplein.
De avond werd georganiseerd ter ere van wijlen Boy Dap, die als de koning van de Tumba wordt beschouwd, een dans- en muziekstijl die zijn oorsprong vindt in Afrika.
Mooi afscheid van Curaçao, van onze Dancing Queen!
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Máxima: strak in het powerpak in Marokko
Máxima: Rabat, een souk en een opvallende look
Zien: The Crown filmt de ontmoeting van Will en Kate
Máxima ‘Transaviaat’ naar Casablanca
Hollandse 100: hoe lief zijn Margriet en Pieter!
Prinses Catherine deelt nooit eerder geziene foto's van haar gezin
Slowakije: Máxima en WA beginnen hun staatsbezoekjaar!
Prinses Delphine had anorexia: 'Ik woog nog maar 28 kilo'
Prinses Catherine & de Irish Guards: iets met klaver en St Patrick's Day
Koningin Máxima: code rood mét spannend rugdecolleté