• Lifestyle

Zo laat moet je klaarzitten voor de Nederlanders op de Olympische Spelen

Zo laat moet je klaarzitten voor de Nederlanders op de Olympische Spelen

Doorgaans malen wij er niet veel om, maar bij mooie evenementen als de Olympische Spelen gaan we er toch écht voor zitten. En wel met een onvervalst staaltje chauvinisme. Om deze tijden zitten wij voor de buis:

Dit zijn de Nederlandse tijden, de meeste wedstrijden worden uitgezonden op NPO1.

Donderdag 15 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 02:00 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 02:30 - Kunstschaatsen Korte kür paren 03:00 - Alpine skiën Super G mannen 04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 04:00 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 04:15 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 06:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 07:30 - Langlaufen 10 km klassiek vrouwen 08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 08:30 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 12:00 - Schaatsen 10.000 meter mannen met Jorrit Bergsma, Sven Kramer12:00 - Biatlon 20 km mannen 12:00 - Freestyle skiën Aerials vrouwen 13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 13:30 - Rodelen Estafette 

Vrijdag 16 februari 

01:30 - Skeleton Run 3 en 4 mannen 02:00 - Kunstschaatsen Korte kür mannen 02:00 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 04:15 - Snowboarden Snowboardcross vrouwen 07:00 - Langlaufen 15 km klassiek mannen 08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 12:00 - Schaatsen 5000 meter vrouwen met Annouk van der Weijden, Esmee Visser12:00 - Freestyle skiën Aerials vrouwen 12:20 - Skeleton Run 1 en 2 vrouwen met Kimberley Bos13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 13:30 - Schansspringen Grote schans mannen 

Zaterdag 17 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 02:00 - Kunstschaatsen Vrije kür mannen 02:00 - Freestyle skiën Slopestyle vrouwen 03:00 - Alpine skiën Super G vrouwen 04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 04:00 - IJshockey Kwartfinale vrouwen 05:00 -Freestyle skiën Slopestyle vrouwen 06:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 08:30 - IJshockey Kwartfinale vrouwen 10:30 - Langlaufen 4×5 km estafette vrouwen 11:00 - Shorttrack 1000 meter mannen met Daan Breeuwsma, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat als ze zich geplaatst hebben11:00 - Shorttrack 1500 meter vrouwen met Jorien ter Mors, Suzanne Schulting als ze zich geplaatst hebben12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 12:00 - Freestyle skiën Aerials mannen 12:15 - Biatlon 12,5 km massastart vrouwen 12:20 - Skeleton Run 3 en 4 vrouwen met Kimberley Bos als ze zich geplaatst heeft13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 13:30 - Schansspringen Grote schans mannen 

Zondag 18 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 02:00 - Freestyle skiën Slopestyle mannen 02:15 - Alpine skiën Run 1 reuzenslalom mannen 04:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 04:00 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 05:15 - Freestyle skiën Slopestyle mannen 05:45 - Alpine skiën Run 2 reuzenslalom mannen 06:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 07:15 - Langlaufen 4×10 km estafette mannen 08:30 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 08:30 - IJshockey Groepswedstrijd vrouwen 12:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging mannen met Sven Kramer, Koen Verweij, Jan Blokhuijsen12:00 - Schaatsen 500 meter vrouwen met Marrit Leenstra, Jorien ter Mors, Anice Das12:00 - Freestyle skiën Aerials mannen 12:05 - Bobsleeën Run 1 en 2 tweemansbob mannen 12:15 - Biatlon 15 km massastart mannen 13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 13:00 - IJshockey Groepswedstrijd mannen 

Maandag 19 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 01:30 - Snowboarden Big air vrouwen met Cheryl Maas02:00 - Kunstschaatsen Korte kür ijsdansen 02:00 - Freestyle skiën Halfpipe vrouwen 06:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 08:30 - IJshockey Halve finale vrouwen 12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 12:00 - Schaatsen 500 meter mannen met Ronald Mulder, Jan Smeekens, Kai Verbij12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging vrouwen met Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst12:15 - Bobsleeën Run 3 en 4 tweemansbob vrouwen 13:00 - IJshockey Halve finale vrouwen 13:30 - Schansspringen Team mannen 

Dinsdag 20 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 02:00 - Kunstschaatsen Vrije kür ijsdansen 02:30 - Freestyle skiën Halfpipe vrouwen 04:00 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 04:00 - IJshockey Klassificatie wedstrijd vrouwen 05:00 - Freestyle skiën Halfpipe mannen 06:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 08:30 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 08:30 - IJshockey Klassificatie wedstrijd vrouwen 11:00 - Shorttrack 500 meter mannen met Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt11:00 - Shorttrack 1000 meter vrouwen met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting11:00 - Shorttrack 3000m aflossing vrouwen met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Jorien ter Mors, Suzanne Schulting, Rianne de Vries als ze zich geplaatst hebben.11:00 - Noordse combinatie Springen grote schans 12:00 - Curling Groepswedstrijd mannen 12:15 - Biatlon 4x6/7,5 km estafette gemengd 12:50 - Bobsleeën Run 1 en 2 tweemansbob vrouwen 13:00 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 13:00 - IJshockey Kwalificatie play-offs mannen 13:45 - Noordse combinatie 10km langlaufen 

Woensdag 21 februari

01:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 01:30 - Snowboarden Big air mannen met Niek van der Velden02:00 - Kunstschaatsen Korte kür vrouwen 03:30 - Freestyle skiën Skicross mannen 05:15 - Freestyle skiën Skicross mannen 06;00 - Curling Groepswedstrijd mannen 08:30 - IJshockey Kwartfinale mannen 09:00 - Langlaufen Teamsprint mannen 09:00 - Langlaufen Teamsprint vrouwen 11:00 - Alpine skiën Afdaling vrouwen 11:00 - Langlaufen Teamsprint mannen 11:00 - Langlaufen Teamsprint vrouwen 12:00 - Curling Groepswedstrijd vrouwen 12:00 - IJshockey Kwartfinale mannen 12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging mannen met Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Koen Verweij als ze zich plaatsen12:00 - Schaatsen Ploegenachtervolging vrouwen met Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst als ze zich plaatsen12:40 - Bobsleeën Run 3 en 4 tweemansbob vrouwen 13:00 - IJshockey Kwartfinale mannen 13:00 - IJshockey Kwartfinale mannen 

Donderdag 22 februari

01:00 - Curling Tie-breaker mannen 01:00 - Curling Tie-breaker vrouwen 02:15 - Alpine skiën Run 1 slalom mannen 04:00 -Snowboarden parallelreuzenslalom mannen 04:00 - Snowboarden parallelreuzenslalom vrouwen met Michelle Dekker05:30 - Alpine skiën Run 2 slalom mannen 08:30 - IJshockey Bronzen finale vrouwen 08:30 - Noordse combinatie Springen grote schans team 11:00 - Shorttrack 500 meter mannen Met EDaan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt als ze zich plaatsen.11:00 - Shorttrack 5000m aflossing mannen met Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Dennis Visser als ze zich plaatsen.11:00 - Shorttrack 1000 meter vrouwen met Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting als ze zich plaatsen11:20 - Noordse combinatie 4x5km langlaufen team 11:30 - Freestyle skiën Halfpipe mannen 12:00 - Curling Halve finales mannen 12:15 - Biatlon 4×6 km estafette vrouwen 13:00 - IJshockey Finale vrouwen 

Vrijdag 23 februari

01:00 - Curling Halve finales vrouwen 02:00 - Kunstschaatsen Vrije kür vrouwen 02:00 - Snowboarden Big air vrouwen met Cheryl Maas als ze zich plaatst03:00 - Alpine skiën Afdaling combinatie vrouwen 03:30 - Freestyle skiën Skicross vrouwen 05:15 - Freestyle skiën Skicross vrouwen 06:00 - Alpine skiën Slalomcombinatie vrouwen 08:30 - IJshockey Halve finales mannen 11:00 - Schaatsen 1000 meter mannen met Kjeld Nuis, Kai Verbij, Koen Verweij12;00 - Curling Bronzen finale mannen 12:15 - Biatlon 4×7,5 km estafette mannen 13:00 - IJshockey Halve finales mannen 

Zaterdag 24 februari

01:00 - Curling Finale mannen 01:30 - Bobsleeën Run 1 en 2 viermansbob mannen 02:00 - Snowboarden Big air mannen met Niek van der Velden als hij zich plaatst03:00 - Alpine skiën Team event 04:00 - Snowboarden Parallelreuzenslalom mannen 04:00 - Snowboarden Parallelreuzenslalom vrouwen met  Michelle Dekker als ze zich plaatst05:30 - Langlaufen 50 km vrije stijl mannen 12:00 - Curling Bronzen finale vrouwen 12:00 - Schaatsen Mass start mannen met Sven Kramer, Koen Verweij12:00 - Schaatsen Mass start vrouwen met Irene Schouten, Annouk van der Weijden13:00 - IJshockey Bronzen finale mannen 

Zondag 25 februari

01:00 - Curling Vrouwen 01:30 - Kunstschaatsen Gala 01:30 - Bobsleeën Run 3 en 4 viermansbob mannen 07:00 - IJshockey Mannen 07:15 - Langlaufen 30 km vrije stijl vrouwen 13:00 - Sluitingsceremonie