Voor op het verlanglijstje: Slovenië heeft nu óók Michelinsterren
Als alle reisrestricties straks geschiedenis zijn op naar Slovenië!
Dat Slovenië prachtig is, wist je misschien al. Maar culinair gebeurt er ook een heleboel.
Het land heeft sinds deze week een eigen Michelingids, en er zijn om te beginnen zeven sterren uitgedeeld aan zes restaurants.
Hiša Franko van topchef Ana Roš ontving twee sterren. Eén Michelinster werd toegekend aan restaurant Atelje (chef Jorg Zupan) in Lubljana, Dam Restaurant (chef Uroš Fakuč) in Nova Gorica, Vila Podvin (chef Uroš Štefelin) in Radovljica, Pri Lojzetu (chef Tomaž Kavčič) in Vipava en Hiša Denk (chef Gregor Vračko) in Zgornja Kungota.
Ook voor goede wijnen moet je in Slovenië zijn, waardoor het als vakantiebestemming ineens wel héél hoog op onze must-list is beland. Iets om naar uit te kijken.
Beeld: Taste Slovenia
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Je eigen Great Reset: 10 wellness vakanties in Europa
Winter in Oberösterreich: ook zonder sneeuw is er van alles te doen
Je kunt nu overnachten in deze prachtige Italiaanse villa uit The White Lotus
Dít zijn de zonnigste bestemmingen voor een winterbreak in Europa
3 hotels net over de grens voor het ultieme anti-winterdipverblijf
Vanaf nu moet je een entreekaartje kopen als je Venetië in wilt
Toch nog even naar de Alpen? Wij hebben vier topadresjes voor je!
Eén keer in je leven zien: 17 sprookjesachtige plekken in Europa
3x heerlijk luxe (en nieuwe!) hotels op Tenerife
Dít zijn de 7 vakanties die echte reizigers nu boeken