Er zijn nu duurzame rietjes van Dior
Goud, handbeschilderd en van glas, zéér chi-chi.
Duurzaam in stijl, dat lijkt de gedachte te zijn achter de glazen rietjes van Dior. In het assortiment zijn sinds kort zes goudkleurige, handgeschilderde rietjes van mondgeblazen glas verkrijgbaar in een beeldig rood Toile-de-Jouy doosje (€ 130), om nog eens extra te onderstrepen hoe de natuur gespaard wordt bij elke teug.
De bedoeling is dat je bartenders en barista's bedankt voor een plastic rietje en je eigen gouden rietje gebruikt. In het doosje zitten drie effen gouden rietjes en drie met een spiraalmotief.
De prijs is pittig, maar een koopje in vergelijking met de metalen rietjes van Saint Laurent die 213 euro vraagt voor twee stuks die er toch een béétje uitzien alsof ze uit de bouwmarkt komen. Nóg duurzamer is vermoedelijk helemaal geen rietjes gebruiken: wie een paar functionerende lippen heeft, heeft geen hulpmiddel nodig om te drinken. Maar goed, it's the thought that counts.
Foto's (c) Dior, YSL
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Dit is het nieuwe huis van Ben en Jen (een koopje voor 61 miljoen)
Binnenkijken bij Monique des Bouvrie: wit, kunst en design!
Bucketlist Bestemming: buitenaards eco-resort in de woestijn
Beyoncé en Jay-Z kopen droomvilla aan zee
Het duurste ijs ter wereld kost $ 6700 per bolletje
Zo mooi woont Billy Joel (aan een New Yorks strand!)
Even binnenkijken bij schrijfster Erica Jong in Manhattan
Het Devil Wears Prada-huis staat te koop
Zo leuk woont Meghans 'ex'
Dit huis in Devon is een ware Bridgerton-droom