Prinses Victoria verovert Kenia in de ene na de andere kleurrijke look
En nee, je bent niet in de war: dat is Haakon van Noorwegen.
Een bijzonder koninklijk dubbelbezoek aan Kenia deze week. Daar gingen kroonprinses Victoria van Zweden en kroonprins Haakon van Noorwegen een paar dagen samen op pad vanuit hun rollen bij de VN.
De prins is ambassadeur voor het Ontwikkelingsprogramma, Victoria werd mee aan de duurzaamheidsdoelstellingen. Een deel van hun programma's tikten ze solo af, maar drie dagen lang werden de Scandinavische kroonprins en kroonprinses (en toekomstig koningscollega's) ook regelmatig samen gespot.
Daarbij was het natuurlijk vooral Victoria die de show stal. Niet alleen met dit fantastische hoofdsieraad...
...maar ook met allerlei fijne kleurrijke jurken. De prinses is ook thuis een ster in kleur bekennen, maar in Kenia pakte ze duidelijk extra uit. Heerlijk om te zien.
Beeld: Kungahuset/Brunopress
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Sint Maarten: wat een chique look voor HM
Koningin Letizia arriveert met glans in Angola
Máxima en Amalia schitteren op Sint Maarten
Jordanië: prins Hussein en prinses Iman zijn óók op royal stage
Wie is toch die vrouw die prinses Charlene zo vaak vergezelt?
Sint Maarten: pakkenparade, plexischoenen en rampscenario’s
Deze lekkere 'de paden op'-jas draagt prinses Kate al een decennium
Kun jij raden welke royal deze lieve baby is?
De leukste foto's van de Tour d'Orange tot nu toe!
Royal Tour Cariben: dít zijn de mensen die de Oranjes laten shinen