Máxima recyclet Natan
Koningin Máxima haalde voor een ontmoeting met de president van Mexico en zijn echtgenote een oude bekende uit de kast: haar prachtige witte Natan-jurk met rode bloemen.
De koningin droeg de jurk al een keer eerder, namelijk tijdens een bezoek aan de Women20 Summit van de G20 in Berlijn. Daar poseerde ze gewillig met Ivanka Trump, foto's die de hele wereld over gingen. Ivanka plaatste zelfs een foto van haar en Máxima op haar Instagram.
Bij Nouveau is het een van onze favoriete Máxima-jurken, zoals je in het nummer van deze maand kunt lezen. Een prachtig plaatje. We hopen deze Natan nog veel vaker te zien de komende jaren.
Beeld: ANP
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Koningspaar naar Wales voor Alexia's diploma-uitreiking?
Royal Wedding in Beieren: prins Ludwig getrouwd met prinses Sophie!
Voorpret rond de Beierse bruiloft van prins Ludwig en prinses Sophie!
Sarah Ferguson krijgt haar eigen podcast
Prinses Catherine helemaal chic in 1940's stijl
5 jaar Harry & Meghan in 5 heel verschillende levensfases
Willem-Alexander over Máxima: 'We zijn maatjes'
Harry, Meghan en de 'achtervolging' in New York
Prins Ernst August tortelt opzichtig met zijn nieuwe vlam
Monaco: ook over de Grimaldi's wordt een film gemaakt