Harry en Meghan duiken op in New York
Zeldzaam openbaar moment van de Sussexjes.
Na sinds de Sussexit grotendeels onder de radar te zijn gebleven, afgezien van de nodige videocalls, zijn prins Harry en hertogin Meghan vandaag live gespit in New York.
Ze bezochten het One World Observatory met Gouverneur Hochul en Bill Blasio, de burgemeester van de stad...
...en lieten het 9/11 monument even tot zich doordringen. New York is op dit moment een hotspot voor bestuurders, diplomaten, NGO-mensen en anderen die menen ertoe te doen, in verband met de jaarvergadering van de Verenigde Naties.
Zaterdag spreken de hertog en hertogin van Sussex op het Global Citizen Live event, waar ze in Central Park het belang zullen onderstrepen van 'vaccinatiegelijkheid' over de hele wereld.
Meghan's look was passend ingetogen in zwart en donkerblauw. Haar jas is vermoedelijk van Armani en ze droeg indrukwekkende hakken: de Purist pumps van Aquazurra. Verder oorbellen van Cartier, een pinkring van Lorraine Schwarz, een Birks ring met diamanten en haar geliefde 'Love armband' van Cartier.
Foto's (c) Getty Images
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Caroline van Monaco: 66 en nog altijd zó glam
Amalia op de Cariben: zo deed Beatrix het toen zij 20 was
Lekker vrolijk: royals in polkadots
De prinses en de papegaai: Stéphanie van Monaco krijg je niet gek
Griekse royals verhuizen niet naar Athene na de dood van koning Constantine
Prinses Ingrid Alexandra waagt de sprong (op 6 km hoogte!)
Zweedse royals: heerlijk veel glamour en gala's!
Koningin Mathilde (50): 'Ik heb nog altijd veel plezier met mijn man'
Máxima en haar hoge laarzen: voor alle gelegenheden
Koningin Mathilde 50: 8 heerlijke foto’s van toen en nu