/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fnouveau2024%2F6%2F5%2F221115756.jpg)
Het koninklijke gezin van Spanje heeft, als een van de laatsten van heel Europa, de zomer ingeluid. Op Mallorca poseerden Felipe, Letizia en hun meiden voor de camera's.
Het Palacio Real de La Almudaina in Palma de Mallorca is de komende weken de vaste standplaats van Felipe, Letizia en prinsesjes Leonor (12) en Infanta Sofia (11). Die natuurlijk wel meer zomerse taferelen zijn gewend, want normaliter wonen ze in Madrid.
De zomervakantie is een welkom rustmoment voor het gezin. De meiden waren afgelopen maand in de VS voor een zomerkamp. Die hebben papa en mama vast genoeg te vertellen.
Hoofdfoto: Getty Images
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in