Bij een powerpak denk je al snel aan een goed pak met een stevige kleur. Prinses Charlene laat zien dat er ook iets te zeggen valt voor camel als klassieker.
Palais Princier
Hare Doorluchtige Hoogheid droeg een mooi pak van Chloe in deze kleur bij de ondertekening van het stedenverbond van Monaco met Dolceacqua, een dorpje in de binnenlanden van Ligurië.
Palais Princier
Er staat een kasteel uit de 12de eeuw dat ooit van de Grimaldi's was en later door de Doria's is gekocht. Prins Albert heropende het feestelijk na een renovatie, het verklaart de stedenband.
Palais Princier
Charlene combineerde het camel met een zwarte top en zwarte nagellak, vooral dat laatste maakte de look zowaar nog edgy ook.
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
- Palais Princier