/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fnouveau2024%2F8%2F5%2F221108558.jpg)
ARNIE!
We moesten echt even twee keer kijken... want Reinout Oerlemans staat toch zeker twéé keer op deze foto, eens op links (in Arnie-tijdperk) en eens op rechts (in Magnum P.I.-tijdperk).
Maar nee, we hebben op links dus écht van doen met de oudste zoon van Reinout en Danielle, Thijmen (17). Die aantoont hoe de genen precies verdeeld zijn in huize Oerlemans.
/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fnouveau2024%2F1%2F6%2F221108561.jpg)
Overigens is dochter Fiene (15) op deze foto ook een kopietje van papa, terwijl de andere kinderen meer een mengeling van de twee lijken. Al leek Fiene in de trouwjurk van haar moeder toch ook erg op Daniëlle.
Een intrigerend plaatje, vinden wij.
Beeld: Brunopress
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in