Vrolijke kickstart: Phoebe Waller-Bridge en Harry Styles
Ze dansen de sterren van de hemel – wat kan die vrouw niet?
'Treat People With Kindness' is geen nieuwe song, maar duikt opeens weer op, vermoedelijk omdat de titel zo toepasselijk is in het licht van het wereldnieuws. In de bijbehorende clip zie je schrijver, actrice, Bond-scriptverbeteraar en allround leuke powervrouw Phoebe Waller-Bridge dansen met popprins Harry Styles.
Uit zijn One Direction-tijd is bekend dat Harry geen fan was van choreografie repeteren en die beetje sloppy stijl sijpelt hier ook door. Met wél het effect dat je meteen het gevoel hebt dat je dit zelf ook zou kunnen, met net zoveel lol als Phoebe erin heeft. We maken er de weekopening van, in de hoop dat de titel internationaal het mantra van de komende dagen wordt. Happy Monday!
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Janny van der Heijden: 'Seks is niet meer zo'n primaire behoefte voor me'
De politieke ster van de kroning is niet te stoppen
Simone Kleinsma: 'De tranen om het verlies van Guus zijn een beetje op'
Angela Groothuizen pakt toetsenbordridders aan
Kim van Kooten werkt aan tweede seizoen Dag en Nacht
Eindelijk: steeds meer kansen voor 50+ op de arbeidsmarkt
Uitvaart Tina Turner besloten, alleen voor familie en vrienden
Jane Fonda over Hollywood: 'Laat de f***ers je niet kleinkrijgen!'
Minister Adriaansens: 'Strengere regels voor koopjes uit China'
Sigrid Kaag over bedreigingen: 'Mijn gezin zou opgelucht zijn als ik stop'