Ronkende recensies voor Nouveau's coverlady!
Vorig jaar straalde actrice Romana Vrede in een prachtige reportage in Nouveau.
En al die energie die toen van de pagina's spatte giet ze in haar nieuwste rol als Faust in OustFaust van het Nationale Theater, waar ze schitterende recensies voor krijgt:
- "Mooie taal en fraai spel van Vrede en Rietman." – De Telegraaf
- "Verpletterend gruwelijke en tegelijkertijd beeldschone eindscène." – De Telegraaf
- "Romana Vrede is een blakend baken van theatraliteit." – de Volkskrant
- "Indrukwekkend, lachwekkend, fascinerend en pijnlijk tegelijkertijd. Verwarrend dus." – de Volkskrant
- "Vrede antwoordt eerst nog timide, ingetogen, handenwringend, totdat ze overstag gaat, en zich ontpopt als iemand die furieus wil opeisen wat haar toekomt, in een vlammende uitbarsting. Kippenvel."- NRC
Waar gaat het over?
Vooropgesteld: het is geen olijk avondje toneel. De door de pandemie moegestreden arts-wetenschapper Faust (Romana Vrede) komt tot de pijnlijke conclusie dat jarenlang studeren geen échte kennis over het leven heeft opgeleverd en besluit alles los te laten om zich radicaal aan het leven over te geven – ‘zich doodleven’: dat is het motto.
Dit is de speellijst voor OustFaust
Foto's (c) Roger Neve voor Nouveau / DPG Media 2022
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in