/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fnouveau2024%2F7%2F4%2F221061247.jpg)
En tussendoor wordt er ook nog getrouwd!
Na maanden thuiszitten betekenen de versoepelingen dat artiesten weer aan de slag kunnen en sommigen van hen gaan meteen groots in de revisie, zoals Angela Groothuizen.
'Oké mensen! Hoogste tijd om weer fit te worden na een jaar thuiswerken! ?? Dat kan lekker thuis en online. Lekker die luie zitbillen aan het werk. Ik vind het belangrijk om fit te zijn en gezond te blijven, daarom ben ik lekker fanatiek begonnen. ??♀️ Ik doe de live workouts mee of kijk terug op een later moment. Zet ‘m op!!!'
Daar blijft het niet bij, want Angela ging ook voor groot onderhoud naar de schoonheidsspecialiste...
...en liet haar lokken weer salonfähig maken.
Intussen trad ze ook nog even op als BABS (Buitengewoon Ambtenaar Burgerlijke Stand) en we kunnen alleen maar zeggen: die rode toga staat Groothuizen geweldig!
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in