Voor leuke 40+ vrouwen met stijl

Fashionista's, deze veiling van iconische modeklassiekers wil je niet missen!

Prachtige items met een verhaal! Fashionista's en verzamelaars mogen deze veiling van iconische modeklassiekers niet missen!

Veilinghuis Adams

Van een Chanel jasje dat rechtstreeks uit de Barbie film lijkt te komen, tot de Cartier oorbellen van prinses Diana in het nieuwe seizoen van The Crown, het wordt binnenkort geveild.

Op 12 december gaan de meest iconische modeklassiekers en zeldzame collector’s items onder de hamer tijdens de eerste luxury veiling van het Amsterdamse veilinghuis Adams.

Of je nou op zoek bent naar een zeldzaam collector’s item, de wachtlijst voor een nieuwe designertas je te lang is of liever spullen een tweede leven geeft dan dat je nieuw koopt, het kopen van vintage fashion op een veiling kan erg lucratief zijn. Want met een beetje geluk scoor je een pareltje tegen een relatief lage prijs.

Van Hermès Kelly Bag tot het jasje van Margot Robbie

De veiling bestaat uit een mix van klassiekers en zeldzame fashion finds. Zo zijn er tijdloze verzamelobjecten die passen in de collectie van iedere tassenliefhebber.

Veilinghuis Adams

Waaronder een Hermès Kelly Bag, een Chanel Classic Half Moon Bag en meerdere it-bags van Louis Vuitton. Ook is er een vintage Chanel jasje in fuchsia, dat Margot Robbie aan had kunnen hebben in de Barbie film.

Liefhebbers van juwelen kunnen eveneens hun blinkende hart ophalen: het aanbod bestaat uit een verzameling juwelen die teruggaat tot de 18de eeuw.

Veilinghuis Adams

Met onder andere de must-have voor fans van Diana in The Crown: gesigneerde Cartier oorclips uit de iconische 'Maillon Panthère' collectie, die zijn ontworpen als 5 rijen van rechthoekige 'bakstenen'. Verder prachtige sjaals van o.a. Hermès, en exclusieve juwelen van grote designers als Dior, Bulgari, Van Cleef & Arpels, Tiffany & Co. en Boucheron.

Kijken en/of kopen van 9 tot 12 december

Zowel met een grote als een wat kleinere portemonnee kan je in december terecht bij het Amsterdamse veilinghuis Adams tijdens hun speciale luxury veiling. Met een ervaren team van specialisten is er een strenge selectie gemaakt die op 12 december onder de hamer gaat. Elk aangeboden object is eerst door hun handen gegaan en beoordeeld op authenticiteit en kwaliteit. En voor degene die liever (eerst) kijkt en dan (misschien) koopt, zijn er op 9 en 10 december kijkdagen om je te verlekkeren aan al het moois.

Kunst, fotografie & wijn

Maar er is meer, want op 12 december worden niet alleen mode-objecten geveild, ook gaat er kunst en wijn onder de hamer. Onder meer de prachtige serie ‘Mature’ van de onlangs overleden fotograaf Erwin Olaf, topstukken van fotografen als Ruud van Empel en Sanne Sannes. Een prachtig werk van beroemd kunstschilder Jan Toorop (1858-1928) dat na circa 80 jaar terug is op Nederlandse bodem. En tenslotte een breed aanbod aan wijnen waaronder een fles wijn van meer dan 100 jaar oud van het mythische huis Chateau d'Yquem.

kijk voor de volledige veiling catalogus hier

Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in

Mode
  • Veilinghuis Adams