Zanger Riem de Wolff van The Blue Diamonds overleden
Blue Diamonds-zanger Riem de Wolff is vannacht overleden. Hij overleed "rustig en in het bijzijn van zijn naaste familie", zo werd bekendgemaakt op de website van het duo.
Riem de Wolff is 74 jaar geworden. Zijn oudere broer Ruud, met wie hij het legendarische duo vormde, overleed in 2000 op 59-jarige leeftijd.
RamonaThe Blue Diamonds kregen in 1960 internationale bekendheid met hun cover van het nummer Ramona. Ze ontvingen een Edison uit handen van Wim Sonneveld, nadat er zeven miljoen exemplaren van Ramona - een wereldhit - waren verkocht.
The New DiamondsDe broers komen oorspronkelijk uit Indonesië. In hun jeugd verhuisden ze naar Driebergen-Rijsenburg. Riem was nog lang actief als zanger. In verschillende formaties speelde hij 'gouwe ouwe hits', waaronder veel covers van de Everly Brothers. Samen met zijn zoon Steffen heeft hij onder de naam The New Diamonds in 2001 nog een album uitgebracht: Out of the Blue.
Bron: NOSBron beeld: Hollandse Hoogte
Wat anderen nu lezen
Leco van Zadelhoff en Edson da Graça presenteren nieuwe designcompetitie
Zó verlaat je geruisloos een WhatsApp groep
Maartse buien: wat kun je deze week verwachten?
Happy Hour: de mythe van absint maakt het een spannend drankje
Deze zomertrend wil je niet missen: fel, feller, felst!
Is het schitterende noorderlicht vannacht weer te zien?
Ook lekker als je niet in de sneeuw zit: Kaiserschmarrn!
1 jaar oorlog in Oekraïne, 10 foto's waar je hart van breekt
Wijn in de Lage Landen: een smakelijk succesverhaal!
Het is zo'n 40 dagen eerder lente door de zachte winter