Winnen

Winactie: maak kans op het boek 59 minuten van Holly Seddon

Wat zou jij doen als je nog maar 59 minuten te leven had?

59 minuten winactie

De nieuwe thriller van Holly Seddon, 59 minuten, grijpt je vanaf de eerste pagina bij de keel. Het verhaal speelt zich af op een ogenschijnlijk gewone avond, tot er een schokkend bericht door de huiskamers giert: binnen 59 minuten zal Engeland worden getroffen door raketaanvallen. Zoek onmiddellijk een schuilplaats.

Spannend verhaal

Temidden van de paniek volgen we drie vrouwen die koste wat kost hun families willen beschermen. Hun dagelijkse ritme verandert plots in een race tegen de klok, waarin gevaar en onzekerheid overal op de loer liggen. Een verhaal over angst, moed en de onvoorwaardelijke band tussen geliefden, dat angstaanjagend actueel aanvoelt.

Met 59 minuten levert Holly Seddon een bloedstollende pageturner af die in één adem uitleest. Het boek wordt al vergeleken met de werken van Lisa Jewell en Gillian Flynn – psychologische thrillers die spanning en emotie feilloos weten te combineren.

Over de auteur

Holly Seddon is journalist en schrijver van inmiddels zeven thrillers. Ze woonde eerder in Londen en Amsterdam, en leeft nu met haar gezin in Kent. 59 minuten geldt als haar internationale doorbraak en bevestigt haar talent voor verhalen die je dwingen om door te lezen.

Win!

Speciaal voor de lezers van Nouveau mogen we één exemplaar van 59 minuten weggeven. Wil jij kans maken op dit meeslepende boek? Vul dan onderstaand winformulier in en doe mee!

Voorwaarden: meedoen kan tot vrijdag 5 september. De winnaar ontvangt persoonlijk bericht. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd en de prijs is niet inwisselbaar voor geld of voor andere goederen of diensten. Mocht Nouveau niet binnen twee weken na berichtgeving antwoord ontvangen van de winnaar, dan vervalt de prijs.