/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F04%2FZGfUfTKpqI38uW1743668786.png)
Onlangs vond het jaarlijkse NLdoet plaats, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. Zoals ieder jaar waren ook nu koning Willem-Alexander en koningin Máxima weer van de partij. En de koningin verscheen verrassend casual ten tonele!
Comfort
Geen torenhoge hakken en deftige mantelpakjes deze keer, want de handen moesten uit de mouwen worden gestoken. Het koningspaar hielp namelijk met het opknappen en verfraaien van Buurthuis Stappers in Katwijk aan Zee. Zo kon Máxima haar creativiteit kwijt tijdens het maken van mozaïekfiguren samen met de aanwezigen.
En voor zo'n actieve dag was een comfortabele en praktische outfit natuurlijk een vereiste. Koningin Máxima koos voor een double-denim look en combineerde haar outfit met beige sneakers.

Op onze wishlist
Een perfecte keuze, als je het ons vraagt. De sneakers passen bij haar casual look en zijn bovendien ook ontzettend stijlvol. Voor de kenner zal het geen verrassing zijn dat de sneakers van het Italiaanse modehuis Hogan zijn. Als Máxima namelijk sporadisch de keuze maakt om haar hakken thuis te laten, kiest ze vaker voor dit sneakermerk. De koningin lijkt groot fan, want door de jaren heen heeft ze meerdere stijlvolle exemplaren gedragen.
Wil je matchen met Máxima? Je scoort deze beige sneakers via de website van bij de Bijenkorf. Er hangt een prijsje aan van €460, maar als we de koningin mogen geloven zijn deze sportieve en elegante sneakers zeker de investering waard. Bovendien zijn ze gemaakt van leer met suède details, hoogwaardige materialen waardoor ze lang meegaan.
Met haar look laat Máxima zien dat elegantie niet alleen te vangen is in jurkjes en hoge hakken. Ook met een chique pantalon en nette trui, of zelfs een jeans met trendy sneakers, bewijst ze dat stijl en comfort perfect hand in hand kunnen gaan. Wij zijn fan!
- Harper's Bazaar
- NL Beeld