In het Paleis op de Dam dineerde koning Willem-Alexander gisteravond met 150 ‘gewone’ burgers die op 27 april, net als hij, ook een kroonjaar vierden.
Dit was met recht het diner van het jaar. Dit diner moesten de gasten "zien als een afterparty”, speechte de koning.
Paleis 50 uur achtereen open
Wat een mooie tafels - en dito menu. Een overzicht in foto's, die onder andere gedeeld werden door het zeer populaire 'Queen Máxima' Instagram-account. Het Paleis op de Dam blijft na het diner 50 uur achtereen open; maar wel alleen voor de gelukkigen die een gratis toegangskaart hebben weten te bemachtigen.
Lees ook: 150 burgers dineren met de koning: zó moeten ze zich gedragen
Voor het diner worden alle 150 gasten aan het Koninklijk Paar voorgesteld #WA50 #passade pic.twitter.com/3WrFPknbQZ
— Koninklijk Huis (@koninklijkhuis) April 28, 2017
Sta jij op de Gigapixel foto met Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima? Zoek en tag via deze link! https://t.co/rzWUpjWblh #WA50 pic.twitter.com/2KebuKDMeq
— Koninklijk Huis (@koninklijkhuis) April 28, 2017
Het @paleisamsterdam kleurt Oranje! De 50 uur openstelling is van start gegaan #WA50 pic.twitter.com/ncNadNqGIk
— Koninklijk Huis (@koninklijkhuis) April 28, 2017