Alweer twee jaar geleden mocht Debbie meerdere mannen bij haar B&B in Spanje ontvangen. Hoewel ze het met iedereen wel goed kon vinden, was het Paul die haar hart wist te veroveren. Toch sloeg de vonk niet meteen tussen hen over. "Ik had wel affectie met Paul, maar het was niet dat ik niet meer kon eten van verliefdheid. Wij zijn pas later naar elkaar toegegroeid, want we kwamen erachter dat we enorm veel raakvlakken hebben", blikt Debbie terug met LINDA.
Match made in heaven
Toen de twee tijdens de 'gin-tonic-gate' voor het eerst hadden gezoend, kwam Debbie erachter dat ze Paul toch wel heel leuk vond. Ook Paul weet nog precies wanneer hij wist dat Debbie het voor hem was. "Ik had dat nadat ik even op en neer naar Nederland was gegaan tijdens de opnames", laat hij weten.
Hoewel het alweer een tijd geleden is dat de twee in B&B Vol Liefde te zien waren, worden ze nog altijd herkend op straat. Iets wat het stel hartstikke leuk vindt. "Het mooiste vind ik dat mensen tegen ons zeggen dat ze door onze deelname beseffen dat ze op deze leeftijd nog de liefde kunnen vinden", deelt Debbie.
Hoe gaat het nu?
Debbie en Paul zijn inmiddels twee jaar samen en het gaat hartstikke goed tussen hen. "Ik kan duizend procent mezelf zijn bij Paul”, vertelt Debbie over hun relatie. Paul vertelt op zijn beurt dat hij zich door Debbie gezien voelt. "Daar had ik ook wel behoefte aan. Ik voelde me bij haar gelijk thuis.”
Dat de twee dolgelukkig met elkaar zijn, moge duidelijk zijn: "Ik ben trots op hoe we ons leven verrijkt hebben met elkaar", laat Debbie weten. "Paul is een luisterend oor. Dat geeft me rust. Hij heeft mijn leven completer gemaakt, want het leven is leuker met z’n tweeën. We vieren het leven met elkaar.”
Kritiek
Omdat heel Nederland natuurlijk meekeek met het liefdesavontuur van Debbie en Paul, stonden ze veel in de schijnwerpers. Dat was soms best lastig. "Mensen vonden het heel gek dat zo'n bijdehante, opgeschoten vrouw op zo'n heerlijke, leuke en geestige man valt", aldus Debbie. Toch zag men ook wel weer dat Debbie en Paul juist een goede match vormden. "Inmiddels zien mensen dat nu ook en krijgen we veel positieve reacties."
Vorig jaar kreeg Debbie echter opnieuw met kritiek te maken, toen vanwege haar vriendschap met kasteelheer Albert. "Ik kreeg toen de wind van voren hoe het mogelijk was dat ik bevriend kon zijn met deze wildebras. Toen merkte ik hoe snel het om kon slaan", besefte ze zich. Paul vond het naar om te zien dat Debbie weer kritiek kreeg. "Alsof je verantwoordelijk bent voor wat een ander doet. Dat is raar."
Gelukkig zijn er ook positieve reacties. "Het mooiste vind ik dat mensen tegen ons zeggen dat ze door onze deelname beseffen dat ze op deze leeftijd nog de liefde kunnen vinden", aldus Debbie.