Ruzie met Eveline
Bart was een opvallende deelnemers in het afgelopen seizoen van B&B Vol Liefde. Waar kijkers aan het einde van het seizoen dachten dat er iets moois opbloeide tussen hem en B&B-eigenaresse Eveline, bleek de uitkomst een stuk minder rooskleurig. Tijdens en na het programma liep de spanning tussen de twee flink op. De meningsverschillen zorgden ervoor dat hun contact volledig stukliep, en inmiddels vliegen de verwijten over en weer. Tijdens de reünie moest Bart voor heel Nederland horen dat Eveline inmiddels een nieuwe vlam heeft, terwijl hij zelf een video deelde waarin hij ‘het echte verhaal’ vertelde.
Ook de kijkers staken hun mening niet onder stoelen of banken en trokken zijn intenties in twijfel. Bart zou hebben meegedaan ‘voor de fame’, en ook zijn persoonlijkheid viel niet bij iedereen in de smaak. Verwijten als “te aanwezig”, “zelfverzekerd” of zelfs “arrogant” deden de ronde.
Van reality naar muziek
Wat de waarheid ook precies mag zijn, Bart laat zich niet uit het veld slaan door alle kritiek. Terwijl de storm rond Eveline nog nasuddert, richt hij zijn aandacht op een heel andere droom: muziek maken. Een opvallende nieuwe stap voor de kersverse realityster, die nu aan zijn eerste single werkt en hard timmert aan een zangcarrière.
Eerste beelden van videoclip
Op sociale media geeft Bart alvast een voorproefje van wat fans kunnen verwachten. Op TikTok verschenen de eerste beelden van zijn videoclip, waarin duidelijk wordt dat Bart niet vies is van een feestje en dat de kroeg zijn tweede thuis is. Met een ouderwetse microfoon, het nodige gedans en flink wat bier ziet het eruit als een dolle boel. Hoe het nummer zal klinken, blijft nog even geheim, want Bart heeft een andere audio onder de video gezet. Maar als het net zo klinkt als de videoclip eruitziet, voelen wij ongetwijfeld een nieuwe kroeghit aankomen.
Nieuwe koers
Of Bart met zijn muziek net zo veel aandacht weet te trekken als met zijn deelname aan B&B Vol Liefde, moet nog blijken. Eén ding weten we wel zeker: hij kiest zijn eigen pad en timmert flink aan de weg als zanger.