Voor leuke 40+ vrouwen met stijl

Miljuschka Witzenhausen viel veel af na break-up: 'Hield niks meer binnen'

Miljuschka Witzenhausen deelde een tijdje geleden al dat ze zo'n twintig kilo is afgevallen. Naast sporten, veel proteïne eten en wandelen heeft haar relatiebreuk daarin ook een rol gespeeld.

miljuschka

Tv-kok en presentatrice Miljuschka Witzenhausen staat bekend om haar liefde voor goed eten én als hét boegbeeld van body positivity. Toch wist deze levensgenieter in een jaar tijd maar liefst 20 kilo kwijt te raken. Naast veel sporten en proteïne eten, schrijft ze dat haar break-up met haar partner ook heeft meegespeeld in haar afvalstrijd.

Veel afgevallen

In oktober gooide Miljuschka het internet op zijn kop met een paar prachtige lingerie-foto’s, waarin ze haar nieuwe figuur liet zien. Toen was ze al 13 kilo afgevallen. Niet door middel van een crashdieet of een hardcore fitnessregime, maar door "Langzaam en continu," dingen aan te passen, vertelde ze toen. "Geen gecrash. Iedere dag nog een toetje. Sporten, maar niet kapot gaan."

Miljuschka hield vast aan haar nieuwe gezonde routine en verloor nog eens 7 kilo. In totaal dus 20 kilo lichter, maar nog steeds even dol op lekker eten. Uiteraard waren haar volgers razend nieuwsgierig naar haar geheim. Tijdens een vragenrondje op Instagram kreeg ze dan ook talloze vragen over haar aanpak.

Break-up

Haar gouden formule? Veel krachttraining, extra proteïne en lekker veel wandelen. Maar eerlijk is eerlijk: haar break-up speelde ook een rol in het gewichtsverlies. "Door de break-up ben ik heel veel afgevallen, maar ook veel kracht verloren," geeft ze toe. In die periode kon ze nauwelijks eten en trainen, waardoor de kilo’s eraf vlogen, maar niet op de meest gezonde manier.

@Instagram Miljuschka

In januari besloten Miljuschka en haar partner hun relatie na negen jaar te verbreken. "Het is iets heel verdrietigs voor ons allebei", aldus Miljuschka destijds tegen RTL Boulevard over de breuk. "Mijn familie is al veel uitgemeten in de media. Wij willen dit graag voor onszelf houden. Het is heel verdrietig als iets na negen jaar niet werkt."

Gelukkig is ze nu weer lekker aan het eten en volop bezig met sporten, om sterker en gezonder te worden. Want uiteindelijk draait het voor Miljuschka niet om het getal op de weegschaal, maar om goed in je vel zitten – mét een toetje erbij natuurlijk!

Personality
  • Shownieuws
  • NL Beeld