/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F03%2FzKAD5MJRZFDqyB1741773045.png)
Na een aantal gezellige groepsdates en zelfs een romantisch diner samen, sprong de vonk tussen Claudia en Gerard helaas toch niet over. Aan haar moves zal het niet hebben gelegen, want Claudia heeft vooral tijdens hun één-op-één moment naar eigen zeggen haar interesse laten blijken. "Tijdens ons etentje pakte ik wel zijn hand en keek ik hem diep in zijn ogen, ik leunde naar hem toe. Ik liet naar mijn idee wel zien dat ik hem leuk vond," vertelt Claudia ons aan de telefoon.
Onbeantwoord
Maar haar avances mochten niet baten, en dat had Claudia al snel door. "Je voelt wel of iemand je leuk vindt of niet, dat zie je aan iemands ogen," legt ze uit. Waar ze dan op let? "Het gaat een beetje om lichaamstaal, denk ik. Wil iemand je aanraken? Wil hij graag bij je zijn? Slaat hij die arm om je schouder? Haalt hij bijvoorbeeld een pluisje van je kleding af? Al die kleine dingetjes, dat merk je wel."
Helaas kreeg Claudia niet het gevoel dat Gerard dat bij haar zocht, maar voelde het vriendschappelijk aan. En dat terwijl Gerard de intimiteit wel opzocht bij andere dames. "Even aanraken, of een kus. Ik zag dat hij dat bij andere vrouwen wel deed, maar bij mij niet. Dan is het voor mij ook wel duidelijk."
Genoeg tijd gehad
In tegenstelling tot hoe andere dames het liefdesavontuur hebben ervaren, vindt Claudia dat ze wel genoeg tijd heeft gehad om haar golden bachelor te leren kennen. Ook tijdens groepsdates, zoals het roeien en truffels zoeken, kreeg ze een goed beeld van Gerard, en Claudia genoot van die momenten. "Dat roeien was heel leuk. Dat kwam ook omdat het mooi weer was. Het was natuurlijk dag één en iedereen was lekker uitgelaten. Dat was een hele leuke dag. Een hele speciale plek ook in Florence," aldus Claudia.
Bachelorette
Als Claudia zichzelf moet omschrijven, is 'grote flirt' niet het eerste wat in haar opkomt. "Nu moet je er toch meer achteraan. Ik ben niet zo'n renner op dat gebied", legt ze uit.
Lachend voegt ze eraan toe dat ze misschien beter zélf in Gerards schoenen had kunnen staan, als bachelorette! "Ik had liever die keuze gehad, maar goed, het is niet zo." Wie weet mag Claudia in de toekomst een telefoontje van de productie verwachten!
- RTL - Jasper Suyk / Rob Jacobs