Martha Stewart: 'Brad Pitt wordt echt prachtig ouder'
Door Ella Vermeulen
Topondernemer, powervrouw en gezelligheidsgoeroe Martha Stewart (81) is niet iemand die zich inhoudt. Desgevraagd wijdt ze graag uit over haar celebrity crush.
© Getty Images
"Ik zat naar foto's van Brad Pitt op Instagram te kijken en hij ziet er zo goed uit," aldus Stewart. "Hij wordt echt prachtig ouder. Sorry, Brad, je bent nog jong, maar je wordt ook ouder."
Ze zou hem graag eens te gast hebben in haar podcast: "Hij houdt van architectuur en zo. Ik zou het met hem over van alles kunnen hebben. Hij houdt ook nog eens van wijn! Ik smelt gewoon een beetje als ik foto's van hem zie, hij wordt met de jaren beter!"
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in
Wat anderen nu lezen
Trijntje Oosterhuis over 50 worden: 'Het is geen negatief ding, ik ga gewoon door'
Daniëlle van 't Schip over chemo: 'Twintig kilo afgevallen, luiers aan, nog drie haren op mijn hoofd over'
André van Duin (75) wordt gechanteerd, doet aangifte
Jean Smart (71): 'Alles wat ik heb gedaan, heeft tot Babylon geleid'
Liefde! Portia de Rossi en Ellen DeGeneres hernieuwen trouwgelofte
Andre van Duin en Janny van der Heijden gaan treinen door Zwitserland!
Nicole des Bouvrie: 'Met Bo en haar broer Jan heb ik geen problemen'
Peter Lusse over Vrienden Voor Het Leven: 'Heb dodemansknop in mijn hoofd voor titelsong'
Veelbelovend: Jennifer Aniston en Julia Roberts gaan bodyswappen
Mallemolen-zangeres Heddy Lester (72) overleden