Voor leuke 40+ vrouwen met stijl

Leontine is weer vrijgezel

Zij en John Huiberts zijn ‘in goed overleg’ uit elkaar gegaan.

Leontine Ruiters

Het is voorbij met de vlinders voor Leontine Ruiters (55). Begin oktober werd bekend dat ze de liefde weer had gevonden na haar scheiding van Marco Borsato. Maar nu is het alweer over et uit.

Zoals het ook ging aan de start van hun relatie werd het nieuws gebroken door Juice Queen Yvonne Coldeweijer en kort daarop bevestigd door multimiljonair Huiberts zelf.

Ze werden ook samen gespot op Ibiza, met uiteraard gedoe in hun kielzog.

Hij deelt met RTL Boulevard dat hij en Leontine ‘in goed overleg’ hebben besloten niet meer samen te zijn. “Er is niks voorgevallen. We zijn nog steeds on speaking terms en we wensen elkaar het beste.”

Over de reden van de breuk deelt Huiberts niets. “We hebben elkaar heel kort leren kennen en ik heb besloten naar links te gaan en zij naar rechts.”

Van Leontine zelf hebben we nog niets gehoord, maar in november deelde ze nog dat ze wel echt verliefd was op haar nieuwe vlam. “Ja, ik ben wel verliefd. Het bestaat nog, op je 54e.”

Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in

Celebs
  • Brunopress