Hij mag nu toch met haar recepten variëren, blijkbaar.
B&B Vol liefde-deelnemers Astrid en Harmjan gaan met elkaar trouwen. "Het was heel romantisch en Harmjan had ook de kinderen erbij betrokken", liet Astrid maandag aan RTL Boulevard weten over het huwelijksaanzoek.
Het is vrolijk nieuws en ook wel verbazingwekkend, want in het Oostenrijkse Sankt Michael was die vonk afgelopen zomer eerst lange tijd ver te zoeken. Vrachtwagenchauffeur Harmjan deed (net als zijn 'concurrenten') zijn uiterste best om het hart van strenge chaleteigenaresse Astrid te veroveren, maar zij bleek daar een flink muurtje om te hebben gemetseld.
Astrid was niet alleen kritisch op 'haar' mannen, maar soms ook ronduit boos. Dat gebeurde bijvoorbeeld toen Harmjan tijdens het koken meer kruiden in de pasta deed dan Astrids recept voorschreef. Astrid hield zich in, maar foeterde Harmjan een dag later alsnog uit om het "overschrijden van haar grenzen". Dat hij haar uitleg niet nodig vond toen hij de trampoline wilde opzetten voor de kinderen, nam ze hem ook niet bepaald in dank af.
Maar wat niemand nog verwachtte, gebeurde aan het eind van het seizoen toch. Toen de camera's al waren vertrokken werd Harmjans vasthoudendheid beloond en zijn liefde beantwoord. In augustus maakte hij bekend zijn baan te hebben opgezegd. Een maand later vertrok hij naar Oostenrijk om samen de bed and breakfast te gaan runnen.
Aan het einde van het jaar (op 27 december) start een nieuw seizoen van het populaire programma. Op 27 december is de aftrap van de bekende datingshow op de buis te zien.
De eerste twee seizoenen van de serie waren een enorm succes. Hoewel in het eerste seizoen geen van de eigenaren de liefde vond, vonden in seizoen twee meerdere eigenaren de liefde. Fenna is zelfs ingetrokken bij Martijn! En Astrid en Harmjan stappen dus in het huwelijksbootje.
Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in