Met het perfecte ontwerp van de schitterende Diamond Xpression-bogenring werd het merk Katinka Berretty Jewelry geboren. Met meer dan 25 jaar ervaring in het juweliersvak had Katinka alle stijlen sieraden wel voorbij zien komen. Ze had daardoor niet alleen een duidelijke eigen voorkeur ontwikkeld, maar verder geholpen door haar oprechte interesse in haar klanten ook een haarscherp inzicht in de wensen van vrouwen.
/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F10%2F9AxRtKq8HXp7uQ1761220628.jpg)
Rondellen
Na het succes van de bogenring werd de collectie uitgebreid met rondellen: verfijnde ronde banen die speels door elkaar heen draaien. In de Diamond Xpression-uitvoering uiteraard gezet met diamant, maar ook beschikbaar in de Just Xpression-serie, zonder diamant. De kenmerkende Berretty rondellen zijn te dragen aan een collier, met een gouden ankerschakel als armband, op een armband of collier met bolletjes voor een meer opvallende uitstraling of op een satijnen armbandje voor een frisse en moderne look.
/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F10%2FtJ40cL54WgiuGj1761900828.jpg)
Bold Diamond Xpression
De Bold Diamond Xpression is voller en boller dan de klassieke Diamond Xpression. Bredere banen en grotere diamanten voor de vrouw die durft te stralen met sieraden die gezien mogen worden. Maar nog steeds niet over de top. De mooie witte diamanten in de kleur Top Wesselton en zuiverheid SI laten de diamanten stralen zoals Katinka dat graag ziet.
/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F10%2FdEW4JcGCwIbtRM1761900531.jpg)
Color your day!
De Color Xpression-collectie is ontstaan vanuit Katinka’s grote liefde voor edelstenen. De sieraden zijn bezet met kleurrijke saffieren en robijnen. De boodschap van de Rainbow Xpression-ring: na regen komt zonneschijn. Hij brengt vrolijkheid en staat voor vrijheid en vrede.
/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F11%2FYtBYkZluGm7MF41762249354.jpg)
Alle sieraden van Katinka Berretty Jewelry zijn verkrijgbaar in geel-, wit- en roségoud. Alle diamanten zijn in de kwaliteit Top Wesselton / SI. Naast ringen zijn er in iedere serie ook andere sieraden om jouw sieradencollectie compleet mee te maken. De volledige collectie is te bewonderen bij Juwelier Ton van Grinsven aan de Hinthamerstraat 50 in ’s-Hertogenbosch en ook verkrijgbaar via katinkaberrettyjewelry.com.