Fred van Leer en Karin Bloemen
Fred van Leer en Karin Bloemen

'We zijn allemaal #TeamFred'

Wat Fred van Leer (44) moet verwerken nadat er een seksvideo van hem is uitgelekt, is niet mis. Wel hartverwarmend is de massale steun die de stylist, YouTuber en het boegbeeld van Say Yes To The Dress Benelux en Drag Race Holland online krijgt: op Instagram tikt het aantal harten-onder-de-riem met de hashtag #TeamFred inmiddels bijna de 9400 aan. 

Article continues after the ad

Heel veel mensen – waaronder Renate Gerschtanowitz en Nouveau's lifestyle blogger Sylvia – keuren het af dat zijn intieme zaken zomaar openbaar zijn gemaakt.

Nouveau's hoofdredacteur Claudia wil dan ook graag iets kwijt over deze leuke, lieve man, waarmee het fijn samenwerken is.

Net als Glennis Grace...

...en Monique Collignon.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Een bericht gedeeld door Leontine (@leontineborsato) op

En ook veel andere BN'ers scharen zich achter hashtag #TeamFred, waaronder heel veel powervrouwen waar Nouveau een speciale band mee heeft.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alleen maar liefde voor jou lieve Fred. ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #teamfred

Een bericht gedeeld door Quinty Trustfull Official (@qtrustfull) op

 

 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Liefde, licht en oneindig veel knuffels voor jou lieve Fred. Ook dit kan jij!!! ❤️💋#teamfred

Een bericht gedeeld door Anouk Smulders (@anoukmsmulders) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️ #teamfred

Een bericht gedeeld door Karin Bloemen (@karin_bloemen) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oneindig veel hartjes voor jou liefste Fred ❤️❤️❤️❤️ #teamfred

Een bericht gedeeld door Lonneke Nooteboom (@lonnekenooteboom) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

#teamfred ❤️

Een bericht gedeeld door 100%NL Magazine (@100pmagazine) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️ #teamfred

Een bericht gedeeld door Irene Moors (@irene_moors) op

 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deze man! Altijd lief. Hou vol lieve Fred! Jij bent mooier en grootser dan dit! #teamfred

Een bericht gedeeld door Brigitte Nijman (@brigittenijman) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️ #teamfred

Een bericht gedeeld door Antje Monteiro (@antjemonteiro) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niets dan liefs voor Fred. ❤️ #teamfred

Een bericht gedeeld door Chantal Janzen Fanaccount (@cjanzenfann) op

 

 

Opvallend is wel dat deze solidariteit een stuk minder luid klonk toen Patricia Paay in dezelfde situatie zat, al waren we toen natuurlijk ook #TeamPatricia - #SISTERHOOD!.