© Miljuschka Witzenhausen, hier met Bo
© Miljuschka Witzenhausen, hier met Bo

Er is heel wat afgeknuffeld vandaag.

Wie vandaag naar Instagram keek, werd duidelijk dat de viervoeters van BN'ers en andere celebs niets tekort komen. Een overzichtje in recent lief en aaibaar, ter ere van World Animal Day, te beginnen met de Honden van Oranje!

Article continues after the ad

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fijne dierendag! Op veler verzoek heeft onze Bo sinds vandaag een eigen pagina @bo_de_beuker #eetgeendierendag

Een bericht gedeeld door Miljuschka (@miljuschka) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Heerlijke beestenboel bij ons thuis 😍 Wat hou ik toch van onze vriendjes! 🐶🐢🐠

Een bericht gedeeld door Nicolette van Dam (@nicolettevandam1) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

WORKOUT........ ik vooral het “work” en Scoop vooral het “out”

Een bericht gedeeld door Anouk Smulders (@anoukmsmulders) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Joep en Ana zijn beste vrienden❤️

Een bericht gedeeld door Nicolette Kluijver (@nicolettekluijver_) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meet the newest member of our fur-family, Louis! ❤️ #rescuecat 🐾

Een bericht gedeeld door Nicole Kidman (@nicolekidman) op

 

 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Marieke Elsinga (@mariekeelsinga) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Antje Monteiro (@antjemonteiro) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Viktor Brand (@viktor_brand) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Xander de Buisonjé (@xdebuisonje) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Leco van Zadelhoff (@lecolook) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Albert Verlinde (@albert.verlinde) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Carlo Boszhard (@carloboszhard) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Schoothondje...❤️🥴van 45 kilo🥵 #happydierendag #alaskanmalamute

Een bericht gedeeld door Kim-Lian van der Meij (@kimlianvdmeij) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Britt Dekker (@brittdekker92) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Bridget (@bridgetmaasland) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dierendag - een vierluik 😅🦁 Onze Rafa is erg verheugd met zijn snack, hij gaat van wuppie naar weerwolf 😄

Een bericht gedeeld door Daphne Deckers (@daphne_deckers) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Wendy van Dijk (@wendyvandijk3) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fijne dierendag! Ook namens m’n grote vriend en wandelend hoofdkussen @robdekat ❤️ #dierendag

Een bericht gedeeld door Jan Versteegh (@jan_versteegh) op

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Quinty Trustfull Official (@qtrustfull) op

Elke week het laatste nieuws ontvangen in je mailbox? Het beste van Nouveau.nl, Máxima en cultuur voor leuke vrouwen met stijl. Schrijf je in