Het liefst zouden we de komende dagen bij designers Victoria Beckham, Donatella Versace en actrice Reese Witherspoon door het raam gluren. Wie schuift er bij hen aan voor het diner? En hoe zitten zij rond de boom kerstliedjes te zingen? Wat trekken ze aan? Om helemaal in de stemming te komen, verzamelden we de leukste foto's van de sterren.

 

LEES OOK: Indrukwekkend: zo ziet het Witte Huis eruit rond kerstmis

De huismus
Ze zijn zo lekker gewoon gebleven: ook celebrities houden van een simpele boom en foute kersttruien.

Georgina Verbaan

 

Anouk Smulders

 

#kingofthecastle

Een foto die is geplaatst door Anouk Smulders (@anoukmsmulders) op

 

Reese Witherspoon

 

It's beginning to look a lot like Christmas 🎶🎄 Who has decoration tips for me?!?! 🌟 #TreeTrimming

Een foto die is geplaatst door Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) op

 

Cruz Beckham

 

Christmas walk with Olive! 😜

Een foto die is geplaatst door Cruz Beckham (@cruzbeckham) op

 

Sofia Vergara

 

 

Its up!!!!!🎄🎄🎄🎄#arbolitodenavidad

Een foto die is geplaatst door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

 

Naomi Watts

 

Gisele Bündchen

 

❤️

Een foto die is geplaatst door Gisele Bündchen (@gisele) op

 

Katherine Heigl

 

It's the most wonderful time of the year! 🎤🎅🏼🎄#thoseheavenlydays #badlandsranch

Een foto die is geplaatst door Katherine Heigl (@katherineheigl) op

 

Extravagant
Maar natuurlijk leggen sommige celebrities de - extreem glitterende - lat een stuk hoger. Glamour to the top!

Mariah - niet zo goed in photoshop - Carey

 

Getting into the Christmas spirit with this exquisite tree in a beautiful home for our family! 🎄☃️ Courtesy of @airbnb

Een foto die is geplaatst door Mariah Carey (@mariahcarey) op

 

Donatella Versace

 

I wish you a happy Christmas to all of you and a fantastic 2017. I hope all your dreams come true!

Een video die is geplaatst door Donatella Versace (@donatella_versace) op

 

Christina Aguilera

 

Kris Jenner

LEES OOK: Kom helemaal in de stemming met deze Christmas Carpool Karaoke